Tine 2.0 - en to sv_SE translation catalogue (32 entries)

en: FAQ Status | FAQ Status
sv_SE[0]: FAQ-status
sv_SE[1]: FAQ-status

en: Tags
sv_SE: Taggar

en: Type
sv_SE: Typ

en: Question
sv_SE: Fråga

en: Answer
sv_SE: Svar

en: FAQ Type | FAQ Types
sv_SE[0]: FAQ typ
sv_SE[1]: FAQ typer

en: Defaults
sv_SE: Standard

en: Add a new FAQ Type...
sv_SE: Lägg till en ny FAQ-typ

en: FAQ | FAQs
sv_SE[0]: FAQ
sv_SE[1]: FAQ:er

en: FAQ List | FAQ Lists
sv_SE[0]: FAQ-lista
sv_SE[1]: FAQ-listor

en: FAQ Lists
sv_SE: FAQ-listor

en: FAQ Infos
sv_SE: FAQ info

en: Creation Time
sv_SE: Skapelsedatum

en: Created By
sv_SE: Skapad av

en: No answer yet
sv_SE: Inget svar ännu

en: Add a new FAQ Status...
sv_SE: Lägg till en ny FAQ-status

en: Enter a question...
sv_SE: Ställ en fråga

en: Enter a answer...
sv_SE: Ange svar

en: All my FAQs
sv_SE: Alla mina FAQs

en: Default Favorite
sv_SE: Standardfavorit

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
sv_SE: Standard favoriten som är ladad i FAQ start

en: Default FAQ List
sv_SE: Standard FAQ lista

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
sv_SE: Standard FAQ lista för att skapa ny FAQ i.

en: %s's personal FAQs
sv_SE: %s's personliga FAQs

en: Draft
sv_SE: Utkast

en: released
sv_SE: Släppt

en: obsolete
sv_SE: Föråldrade

en: Internal
sv_SE: Interna

en: Public
sv_SE: Publik

en: All FAQs of my FAQ Lists
sv_SE: Alla FAQ:er av mina FAQ Listor

en: Last modified by me
sv_SE: Senast modifierad av mig

en: All FAQs that I have last modified
sv_SE: Alla FAQ:er som Jag har modifierat
