Tine 2.0 - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: FAQ Status | FAQ Status
sq[0]: Gjëndja e FAQ
sq[1]: Gjëndet e FAQ

en: FAQ id
sq: ID e FAQ

en: Tags
sq: Etiketa

en: Status
sq: Gjëndja

en: Type
sq: Lloji

en: Question
sq: Pyetje

en: Answer
sq: Përgjigje

en: FAQ Type | FAQ Types
sq[0]: Lloji FAQ
sq[1]: Llojet e FAQ

en: Defaults
sq: Të paracaktuara

en: Add a new FAQ Type...
sq: Shto një lloj të ri FAQ

en: FAQ List | FAQ Lists
sq[0]: Lista FAQ
sq[1]: Listat FAQ

en: FAQ Lists
sq: Listat e FAQ-ve

en: Quick Search
sq: Kërkim i Shpejtë

en: FAQ Infos
sq: Informacione FAQ-sh

en: Creation Time
sq: Koha e krijimit

en: Created By
sq: Krijuar nga

en: No answer yet
sq: Akoma asnjë përgjigje

en: Find Question
sq: Gjej Pyetje

en: Search question
sq: Kërko Pyetje

en: Search FAQ
sq: Kërko FAQ

en: Add a new FAQ Status...
sq: Shto një status të ri FAQ

en: Enter a question...
sq: Bëni një pyetje

en: Enter a answer...
sq: Jepni një përgjigje

en: All my FAQs
sq: Të gjitha FAQ e mia

en: Default Favorite
sq: E preferuara e paracaktuar

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
sq: E preferuara e paracaktuar që ngakohet ne fillimin e FAQ-ve

en: Default FAQ List
sq: Lista e paracaktuar e FAQ

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
sq: Lista e paracaktuare FAQ ku të krijohen FAQ-t e reja

en: %s's personal FAQs
sq: %s FAQ personale

en: released
sq: Lëshuar

en: obsolete
sq: e vjetër

en: Internal
sq: e brëndshme

en: Public
sq: Publike

en: All FAQs of my FAQ Lists
sq: Të gjitha FAQ e listave të mia FAQ

en: Last modified by me
sq: E fundit e modifikuar nga unë

en: All FAQs that I have last modified
sq: Të gjitha FAQ që kam modifikuar së fundmi
