Tine 2.0 - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: FAQ Status | FAQ Status
ru[0]: Статус ЧаВО
ru[1]: Статусы ЧаВО
ru[2]: Статусы ЧаВО
ru[3]: Статусы ЧаВО

en: FAQ id
ru: ID ЧаВО

en: Tags
ru: Теги

en: Status
ru: Состояние

en: Type
ru: Тип

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: FAQ Type | FAQ Types
ru[0]: Тип ЧаВО
ru[1]: Типы ЧаВО
ru[2]: Типы ЧаВО
ru[3]: Типы ЧаВО

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Add a new FAQ Type...
ru: Добавить новый тип ЧаВО...

en: FAQ | FAQs
ru[0]: ЧаВО
ru[1]: ЧаВО
ru[2]: ЧаВО
ru[3]: ЧаВО

en: FAQ List | FAQ Lists
ru[0]: Список ЧаВО
ru[1]: Списки ЧаВО
ru[2]: Списки ЧаВО
ru[3]: Списки ЧаВО

en: FAQ Lists
ru: Списки ЧаВО

en: Quick Search
ru: Быстрый поиск

en: FAQ Infos
ru: ЧаВО Иформация

en: Creation Time
ru: Время создания

en: Created By
ru: Создан

en: No answer yet
ru: Нет ответа

en: Find Question
ru: Найти вопрос

en: Search question
ru: Найти вопрос

en: Search FAQ
ru: Найти FAQ

en: Add a new FAQ Status...
ru: Добавить новый статус ЧаВО

en: Enter a question...
ru: Введите вопрос...

en: Enter a answer...
ru: Введите ответ...

en: All my FAQs
ru: Все мои ЧаВО

en: Default Favorite
ru: Избранный по умолчанию

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
ru: Статья, которая откроется при запуске ЧАВО по умолчанию

en: Default FAQ List
ru: Список ЧаВО по умолчанию

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
ru: Пример ЧаВО для создания новых листов ЧаВО

en: %s's personal FAQs
ru: Персональные ЧаВО %s

en: Draft
ru: Черновик

en: released
ru: выпущенный

en: obsolete
ru: устаревший

en: Internal
ru: Внутренний

en: Public
ru: Общедоступный

en: All FAQs of my FAQ Lists
ru: Все ЧаВО из моих списков ЧаВО

en: Last modified by me
ru: Мои последнии изменения

en: All FAQs that I have last modified
ru: Все ЧаВО, последний раз которые были изменены мной
