Tine 2.0 - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: FAQ Status | FAQ Status
pl[0]: Status pytań
pl[1]: Statusy pytań
pl[2]: Statusów pytań
pl[3]: Statusów pytań

en: FAQ id
pl: Id FAQ

en: Tags
pl: Znaczniki

en: Type
pl: Typ

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: FAQ Type | FAQ Types
pl[0]: Typ FAQ
pl[1]: Typy FAQ
pl[2]: Typy FAQ
pl[3]: Typy FAQ

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Add a new FAQ Type...
pl: Dodaj nowy typ FAQ

en: FAQ | FAQs
pl[0]: Pytanie
pl[1]: Pytania
pl[2]: Pytania
pl[3]: Pytania

en: FAQ List | FAQ Lists
pl[0]: Lista pytań
pl[1]: listy pytań
pl[2]: listy pytań
pl[3]: listy pytań

en: FAQ Lists
pl: listy pytań

en: Quick Search
pl: Szybkie wyszukiwanie

en: FAQ Infos
pl: Informacje o FAQ

en: Creation Time
pl: Czas użytkownika

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: No answer yet
pl: Na razie brak odpowiedzi

en: Find Question
pl: Znajdź pytanie

en: Search question
pl: Wyszukaj pytanie

en: Search FAQ
pl: Przeszukaj FAQ

en: Add a new FAQ Status...
pl: Nowy status pytania...

en: Enter a question...
pl: Wpisz pytanie...

en: Enter a answer...
pl: Wpisz odpowiedź...

en: All my FAQs
pl: Wszystkie moje pytania

en: Default Favorite
pl: Domyślne ulubione

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
pl: Domyślne ulubione ładowane wraz z uruchomieniem FAQ

en: Default FAQ List
pl: Domyślna lista pytań

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
pl: Domyślna lista pytań, do której można dodawać pytania

en: %s's personal FAQs
pl: %s's osobistych pytań

en: Draft
pl: szkic

en: released
pl: opublikowane

en: obsolete
pl: nieaktualne

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Public
pl: Publiczny

en: All FAQs of my FAQ Lists
pl: Wszystkie pytania z mojej listy pytań

en: Last modified by me
pl: Ostatnio zmodyfikowane przeze mnie

en: All FAQs that I have last modified
pl: Wszystkie pytania, które ostatnio zmieniłam/em
