Tine 2.0 - en to nl_NL translation catalogue (30 entries)

en: Question
nl_NL: Vraag

en: Answer
nl_NL: Antwoord

en: Defaults
nl_NL: Standaarden

en: Add a new FAQ Type...
nl_NL: Voer een nieuw FAQ type in...

en: FAQ List | FAQ Lists
nl_NL[0]: FAQ Overzicht
nl_NL[1]: FAQ Overzichten

en: FAQ Lists
nl_NL: FAQ Overzichten

en: Quick Search
nl_NL: Snel zoeken

en: Creation Time
nl_NL: Tijdstip aanmaken

en: Created By
nl_NL: Aangemaakt door

en: No answer yet
nl_NL: Nog geen antwoord

en: Find Question
nl_NL: Vind vraag

en: Search question
nl_NL: Zoek vraag

en: Search FAQ
nl_NL: Zoek FAQ

en: Add a new FAQ Status...
nl_NL: Voer een nieuwe FAQ status in...

en: Enter a question...
nl_NL: Stel een vraag....

en: Enter a answer...
nl_NL: Geen een antwoord...

en: All my FAQs
nl_NL: Al mijn FAQs

en: Default Favorite
nl_NL: Standaard favoriet

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
nl_NL: De standaard favoriet bij het starten van de FAQ

en: Default FAQ List
nl_NL: Standaard FAQ overzicht

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
nl_NL: Het standaard FAQ overzich waar nieuwe FAQs komen

en: %s's personal FAQs
nl_NL: %s's  persoonlijke FAQs

en: Draft
nl_NL: Concept

en: released
nl_NL: vrijgegeven

en: obsolete
nl_NL: overbodig

en: Internal
nl_NL: Intern

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: All FAQs of my FAQ Lists
nl_NL: Al mijn FAQs

en: Last modified by me
nl_NL: Laatst gewijzigd door mij

en: All FAQs that I have last modified
nl_NL: Alle FAQs die ik het laatst heb gewijzigd
