Tine 2.0 - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: FAQ Status | FAQ Status
hu[0]: GYIK állapot
hu[1]: GYIK állapot

en: FAQ id
hu: GYIK id

en: Tags
hu: Címkék

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: FAQ Type | FAQ Types
hu[0]: GYIK típus
hu[1]: GYIK típusok

en: Defaults
hu: Alapérelmezettek

en: Add a new FAQ Type...
hu: Új GYIK típus hozzáadása...

en: FAQ | FAQs
hu[0]: GYIK
hu[1]: GYIK

en: FAQ List | FAQ Lists
hu[0]: GYIK lista
hu[1]: GYIK listák

en: FAQ Lists
hu: GYIK listák

en: FAQ Infos
hu: GYIK információk

en: Creation Time
hu: Létrehozás ideje

en: Created By
hu: Készítette

en: No answer yet
hu: Nincs még válasz

en: Add a new FAQ Status...
hu: Új GYIK állapot hozzáadása...

en: Enter a question...
hu: Írj be egy kérdést...

en: Enter a answer...
hu: Írj be egy választ...

en: All my FAQs
hu: Minden GYIKom

en: Default Favorite
hu: Alapértelmezett kedvenc

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
hu: Az alapértelmezett kedvenc, amelyik a GYIK indításakor betöltődik

en: Default FAQ List
hu: Alapértelmezett GYIK lista

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
hu: Az alapértelmezett GYIK lista új GYIK létrehozására.

en: %s's personal FAQs
hu: %s személyes GYIK

en: Draft
hu: Sablon

en: released
hu: kiadott

en: obsolete
hu: elavult

en: Internal
hu: Belső

en: Public
hu: Publikus

en: All FAQs of my FAQ Lists
hu: Minden GYIK a GYIK listámból

en: Last modified by me
hu: Utoljára álltalam módosított

en: All FAQs that I have last modified
hu: Minden GYIK amit utoljára én módosítottam
