Tine 2.0 - en to hr_HR translation catalogue (33 entries)

en: FAQ Status | FAQ Status
hr_HR[0]: FAQ status
hr_HR[1]: FAQ statusa
hr_HR[2]: FAQ statusa

en: FAQ id
hr_HR: FAQ ID

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Type
hr_HR: Tip

en: Question
hr_HR: Pitanje

en: Answer
hr_HR: Odgovor

en: FAQ Type | FAQ Types
hr_HR[0]: Tip FAQ-a
hr_HR[1]: Tipa FAQ-a
hr_HR[2]: Tipova FAQ-a

en: Defaults
hr_HR: Početne postavke

en: Add a new FAQ Type...
hr_HR: Dodaj novi FAQ tip...

en: FAQ | FAQs
hr_HR[0]: FAQ
hr_HR[1]: FAQ-a
hr_HR[2]: FAQ-ova

en: FAQ List | FAQ Lists
hr_HR[0]: FAQ lista
hr_HR[1]: FAQ liste
hr_HR[2]: FAQ listi

en: FAQ Lists
hr_HR: FAQ liste

en: FAQ Infos
hr_HR: Informacije o FAQ-u

en: Creation Time
hr_HR: Vrijeme kreiranja

en: Created By
hr_HR: Kreirao

en: No answer yet
hr_HR: Nema još odgovora

en: Add a new FAQ Status...
hr_HR: Dodaj novi FAQ status...

en: Enter a question...
hr_HR: Upišite pitanje...

en: Enter a answer...
hr_HR: Upišite odgovor...

en: All my FAQs
hr_HR: Svi moji FAQ-ovi

en: Default Favorite
hr_HR: Zadani favorit

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
hr_HR: Zadani favorit koji se učitava prilikom startanja aplikacije

en: Default FAQ List
hr_HR: Zadana FAQ lista

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
hr_HR: Zadana FAQ lista za nove FAQ-ove

en: %s's personal FAQs
hr_HR: %s FAQ osobno

en: Draft
hr_HR: Skica

en: released
hr_HR: Objavljeno

en: obsolete
hr_HR: Zastarjelo

en: Internal
hr_HR: Interno

en: Public
hr_HR: Javno

en: All FAQs of my FAQ Lists
hr_HR: Svi FAQ-ovi iz moje liste

en: Last modified by me
hr_HR: Koje sam ja zadnje izmijenio

en: All FAQs that I have last modified
hr_HR: Svi FAQ-ovi koje sam ja zadnji izmijenio
