Tine 2.0 - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: FAQ Status | FAQ Status
fi[0]: UKK Tila
fi[1]: UKK Tilat

en: FAQ id
fi: UKK tunnus

en: Tags
fi: Tagit

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaus

en: FAQ Type | FAQ Types
fi[0]: Apua Tyyppi
fi[1]: UKK Tyypit

en: Defaults
fi: Oletukset

en: Add a new FAQ Type...
fi: Lisää uusi UKK tyyppi..

en: FAQ | FAQs
fi[0]: UKK
fi[1]: UKK:t

en: FAQ List | FAQ Lists
fi[0]: UKK Lista
fi[1]: UKK Listat

en: FAQ Lists
fi: UKK LIstat

en: FAQ Infos
fi: UKK Info

en: Creation Time
fi: Luontiaika

en: Created By
fi: Luonut

en: No answer yet
fi: Ei vastauksia vielä

en: Add a new FAQ Status...
fi: Lisää uusi UKK tila...

en: Enter a question...
fi: Lisää kysymys...

en: Enter a answer...
fi: Lisää vastaus...

en: All my FAQs
fi: Kaikki omat UKK:t

en: Default Favorite
fi: Oletus suosikki

en: The default favorite which is loaded on FAQ startup
fi: Oletus suosikki ladataan UKK käynnistyessä

en: Default FAQ List
fi: Oletus UKK lista

en: The default FAQ list to create new FAQ in.
fi: Oletus UKK  lista luodaan uudelle UKK:lle

en: %s's personal FAQs
fi: %s's henkilökohtainen UKK

en: Draft
fi: Luonnos

en: released
fi: julkaistu

en: obsolete
fi: vanhentunut

en: Internal
fi: sisäinen

en: Public
fi: Julkinen

en: All FAQs of my FAQ Lists
fi: Kaikki UKK:t omassa UKK listassa

en: Last modified by me
fi: Omat muokkaukset

en: All FAQs that I have last modified
fi: Kaikki UKK:t joita olen muokannut
