Tine 2.0 - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: Status
et: Staatus

en: Type
et: Tüüp

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Defaults
et: Vaikeväärtused

en: Creation Time
et: Loomise aeg

en: Created By
et: Lisas

en: No answer yet
et: Vastus pole veel

en: Enter a question...
et: Sisesta küsimus...

en: Enter a answer...
et: Sisesta vastus...

en: Draft
et: Mustand

en: released
et: väljastatud

en: obsolete
et: üleliigne

en: Internal
et: Sisemine

en: Public
et: Avalik
