Tine 2.0 - en to sv_SE translation catalogue (18 entries)

en: Name
sv_SE: Benämning

en: Inventory ID
sv_SE: Lager ID

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: Invoice date
sv_SE: Fakturadatum

en: Invoice
sv_SE: Faktura

en: Price
sv_SE: Pris

en: Cost Center
sv_SE: Kostnadsställe

en: Warranty
sv_SE: Garanti

en: Item removed
sv_SE: Objekt borttaget

en: Deprecate
sv_SE: Avskrivning

en: Enter description
sv_SE: Ange beskrivning

en: Cost center
sv_SE: Kostnadsställe

en: ordered
sv_SE: beställd

en: defect
sv_SE: defekt

en: unknown
sv_SE: okänd

en: All Inventory Items
sv_SE: Alla lagerobjekt

en: All existing Inventory Items
sv_SE: Alla befintliga lagerobjekt

en: Inventory
sv_SE: Lager
