Tine 2.0 - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Inventory item | Inventory items
sq[0]: Artikull Inventari
sq[1]: Artikuj Inventari

en: Name
sq: Emri

en: Status
sq: Statusi

en: Inventory ID
sq: ID Inventari

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Location
sq: Vendndodhja

en: Invoice date
sq: Data e Faturës

en: Invoice
sq: Faturë

en: Price
sq: Çmimi

en: Warranty
sq: Garancia

en: Item added
sq: Artikull i  shtuar

en: Item removed
sq: Artikull i hequr

en: The active number must be less than or equal total number.
sq: Numëri aktiv duhet të jetë më i vogël ose i barabartë.

en: General
sq: I Përgjithshëm

en: Enter description
sq: Vendosni përshkrimin

en: Added
sq: Shtuar

en: Removed
sq: Hequr

en: Total number
sq: Numri total

en: Available number
sq: Numri i disponueshëm

en: Accounting
sq: Llogaritje

en: Depreciate
sq: Zhvlerëso

en: Default Inventory Item Container
sq: Kontenieri i paracaktuar i artikujve te inventarit

en: The default container for new items
sq: Kontenieri i paracaktuar për artikujt e rinj

en: Inventory Status Available
sq: Statusi i mundshëm i inventarit

en: Possible status.
sq: Statusi i mundshëm

en: ordered
sq: porositur

en: available
sq: i mundshëm

en: defect
sq: difektoz

en: missing
sq: mungon

en: removed
sq: hequr

en: unknown
sq: i/e panjohur

en: Inventory CSV import
sq: Import CSV i inventarit

en: Import list (###CURRENTDATE###)
sq: importo listen (###CURRENTDATE###)

en: Items imported on ###CURRENTDATE### at ###CURRENTTIME### by ###USERFULLNAME###
sq: Artikuj të importuar në ###CURRENTDATE### më ###CURRENTTIME### nga ###USERFULLNAME###

en: All Inventory Items
sq: Të gjithë Artikujt e inventarit

en: All existing Inventory Items
sq: Të gjithë Artikujt egzistues të inventarit

en: Inventory
sq: Inventari
