Tine 2.0 - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Inventory item | Inventory items
pl[0]: Wpis ewidencyjny
pl[1]: wpisy ewidencyjne
pl[2]: wpisy ewidencyjne
pl[3]: wpisy ewidencyjne

en: Name
pl: Nazwa

en: Inventory ID
pl: ID ewidencji

en: Description
pl: Opis

en: Location
pl: Miejsce

en: Invoice date
pl: Data faktury

en: Invoice
pl: Faktura

en: Price
pl: Cena

en: Warranty
pl: Gwarancja

en: Item added
pl: Pozycja dodana

en: Item removed
pl: Pozycja usunięta

en: The active number must be less than or equal total number.
pl: Aktywna ilość musi być mniejsza albo równa całkowitej ilości.

en: General
pl: Ogólnie

en: Enter description
pl: Wprowadź opis

en: Added
pl: Dodano

en: Removed
pl: Usunięto

en: Total number
pl: Całkowita ilość

en: Available number
pl: Dostępny numer

en: Accounting
pl: Księgowość

en: Depreciate
pl: Deprecjacja

en: Default Inventory Item Container
pl: Domyślny kontener wpisów z ewidencji

en: The default container for new items
pl: Domyślny kontener nowych pozycji

en: Inventory Status Available
pl: Status ewidencji Dostępne

en: Possible status.
pl: Możliwy status.

en: ordered
pl: zamówione

en: available
pl: dostępne

en: defect
pl: uszkodzone

en: missing
pl: brakujące

en: removed
pl: usunięte

en: unknown
pl: nieznany

en: Inventory CSV import
pl: Ewidencja importu CSV

en: Import list (###CURRENTDATE###)
pl: Lista importu (###CURRENTDATE###)

en: Items imported on ###CURRENTDATE### at ###CURRENTTIME### by ###USERFULLNAME###
pl: Kontakty zaimportowane ###CURRENTDATE### o ###CURRENTTIME### przez ###USERFULLNAME###

en: All Inventory Items
pl: Wszystkie wpisy ewidencyjne

en: All existing Inventory Items
pl: Wszystkie istniejące wpisy ewidencyjne

en: Inventory
pl: Ewidencja
