Tine 2.0 - en to hr_HR translation catalogue (27 entries)

en: Inventory item | Inventory items
hr_HR[0]: Stavka inventara
hr_HR[1]: Stavki inventara
hr_HR[2]: Stavke inventara

en: Name
hr_HR: Ime

en: Inventory ID
hr_HR: ID inventara

en: Description
hr_HR: Opis

en: Location
hr_HR: Lokacija

en: Invoice
hr_HR: Faktura

en: Price
hr_HR: Cijena

en: Warranty
hr_HR: Garancija

en: Item added
hr_HR: Dodaj stavku

en: Item removed
hr_HR: Ukloni stavku

en: The active number must be less than or equal total number.
hr_HR: Aktivni broj mora biti manji ili jednak ukupnom broju.

en: General
hr_HR: Opće

en: Enter description
hr_HR: Unesite opis

en: Added
hr_HR: Dodaj

en: Removed
hr_HR: Uklonjen

en: Total number
hr_HR: Ukupno

en: Accounting
hr_HR: Predračun

en: Default Inventory Item Container
hr_HR: Zadani kontejner inventara

en: The default container for new items
hr_HR: Zadani kontejner za nove stavke

en: Inventory Status Available
hr_HR: Dostupan status inventara

en: Possible status.
hr_HR: Mogući status.

en: ordered
hr_HR: odgovoran

en: available
hr_HR: dostupan

en: defect
hr_HR: nedostatak

en: missing
hr_HR: nedostaje

en: removed
hr_HR: uklonjena

en: Inventory
hr_HR: Inventar
