Tine 2.0 - en to fa_IR translation catalogue (27 entries)

en: Inventory item | Inventory items
fa_IR[0]: one: اقلام موجود
    other: اقلام موجود
fa_IR[1]: one: اقلام موجود
    other: اقلام موجود

en: Name
fa_IR: نام

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Inventory ID
fa_IR: شناسه موجودی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Location
fa_IR: موقعیت

en: Invoice
fa_IR: فاکتور

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Warranty
fa_IR: گارانتی

en: Item added
fa_IR: اقلام افزوده شده

en: Item removed
fa_IR: اقلام حذف شده

en: The active number must be less than or equal total number.
fa_IR: تعداد فعال باید از تعداد کل کمتر یا با آن برابر باشد.

en: General
fa_IR: عمومی

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Enter description
fa_IR: وارد کردن توضیحات

en: Added
fa_IR: اضافه شده

en: Removed
fa_IR: حذف شده

en: Total number
fa_IR: تعداد کل

en: Accounting
fa_IR: حسابداری

en: Inventory Status Available
fa_IR: وضعیت موجودی در دسترس

en: Possible status.
fa_IR: وضعیت ممکن

en: ordered
fa_IR: سفارش داده شده

en: available
fa_IR: در دسترس

en: defect
fa_IR: کمبود

en: missing
fa_IR: از دست رفته

en: removed
fa_IR: حذف شده

en: Inventory
fa_IR: موجودی
