Tine 2.0 - en to hr_HR translation catalogue (60 entries)

en: Description
hr_HR: Opis

en: Type
hr_HR: Tip

en: Free Time | Free Times
hr_HR[0]: Slobodan dan
hr_HR[1]: Slobodna dana
hr_HR[2]: Slobodnih dana

en: Employee | Employees
hr_HR[0]: Zaposlenik
hr_HR[1]: Zaposlenika
hr_HR[2]: Zaposlenika

en: Account
hr_HR: Račun

en: Title
hr_HR: Titula

en: Contract | Contracts
hr_HR[0]: Ugovor
hr_HR[1]: Ugovora
hr_HR[2]: Ugovora

en: Start Date
hr_HR: Datum početka

en: End Date
hr_HR: Datum završetka

en: Vacation Days
hr_HR: Godišnji odmor

en: Feast Calendar
hr_HR: Neradni dani

en: Free Day | Free Days
hr_HR[0]: Slobodan dan
hr_HR[1]: Slobodna dana
hr_HR[2]: Slobodnih dana

en: Banking Information
hr_HR: Bankarske informacije

en: Number
hr_HR: Broj

en: Country
hr_HR: Država

en: Locality
hr_HR: Mjesto

en: Postalcode
hr_HR: Poštanski broj

en: Region
hr_HR: Regija

en: Street
hr_HR: Ulica

en: E-Mail
hr_HR: Email

en: Telephone Number
hr_HR: Telefon

en: Cell Phone Number
hr_HR: Mobitel

en: Salutation
hr_HR: Oslovljavanje

en: Last Name
hr_HR: Prezime

en: First Name
hr_HR: Ime

en: Employee name
hr_HR: Naziv zaposlenika

en: Birthday
hr_HR: Datum rođenja

en: Account Holder
hr_HR: Vlasnik računa

en: Account Number
hr_HR: Broj računa

en: Bank Name
hr_HR: Naziv banke

en: Code Number
hr_HR: Kod

en: Employment begin
hr_HR: Datum zaposlenja

en: Employment end
hr_HR: Prekid radnog odnosa

en: Supervisor
hr_HR: Nadređeni

en: Division
hr_HR: Odjel

en: Health Insurance
hr_HR: Zdravstveno osiguranje

en: Profession
hr_HR: Struka

en: Vacation
hr_HR: Godišnji odmor

en: Sickness
hr_HR: Bolovanje

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: OK
hr_HR: Potvrdi

en: Calendar
hr_HR: Kalendar

en: Calendars
hr_HR: Kalendari

en: Enter description
hr_HR: Unesi opis

en: Select Days
hr_HR: Odaberi dane

en: Apply contact data on form
hr_HR: Postaviti kontakt podatke

en: Personal Information
hr_HR: Osobne informacije

en: Internal Information
hr_HR: Interne informacije

en: WK
hr_HR: tjedan

en: Loading calendar data...
hr_HR: Učitavanje kalendara..

en: Freetime Type
hr_HR: Tip slobodnih dana

en: Requested
hr_HR: Zahtjevi

en: In process
hr_HR: U tijeku

en: Accepted
hr_HR: Prihvaćeno

en: Declined
hr_HR: Odbijeno

en: edit private employee data
hr_HR: Uredi privatne podatke zaposlenika

en: Edit birthday, account data and other private information of employee records
hr_HR: Uredi datum rođenja, račun i ostale privatne informacije zaposlenika

en: No contract could be found.
hr_HR: Nema pronađenih ugovora.

en: Please create a contract for this employee!
hr_HR: Kreirajte ugovor za odabranog zaposlenika.

en: You do not have admin rights on HumanResources
hr_HR: Nemate admin prava na Ljudske resurse.
